استراتژی برای خواب بهتر

  1. صفحه اصلی
  2. استراتژی برای خواب بهتر
sleep2
استراتژی برای خواب بهتر – چرا سلامت خواب مهم است
چند سال پیش، من زمان زیادی را صرف نکردم. اگر شش ساعت در شب خوابیدم ، این به اندازه کافی خوب بود. چه کسی واقعا به زمان نیاز دارد تا بخوابد؟
این چیزی است که من گفته ام. حالا خواب اولویت سلامت من است. من همیشه متوجه شده بودم که خواب مهم است، اما تا زمانی که من شروع به نوشتن بیشتر در مورد آن به عنوان یک روزنامه نگار کردم ، من متوجه نشدم که مهم است. برخی از کارشناسانی که مصاحبه کرده اند گفته اند که خواب برای سلامتی حیاتی است. این به این دلیل است که خواب کافی نیست – بنیاد خواب توصیه می کند که بزرگسالان ۱۸ تا ۶۴ ساله هفت تا نه ساعت در  شب بخوابند
در سال های اخیر، مطالعات بیشتری نشان داده اند که ارتباط وجود دارد بین کمبود خواب و آلزایمر.
اما در اینجا چیزی است که در نهایت من را متقاعد کرد که لحن خود را در مورد خواب تغییر دهم: در سال های اخیر، مطالعات بیشتری نشان داده اند ارتباط بین خواب کمبود و آلزایمر وجود دارد. [۳] من خوشبختم که در خانواده ام بیماری های بسیاری ندارم، فقط برای آلزایمر. هم پدر مادر و هم پدری ام  از آن رنج می برند، و من هم اکنون آن را در  پدرم می بینم.
من قبلا هر کاری را انجام دادم تا یک زندگی سالم مغزی را شامل شود، از جمله ورزش روزانه و خوردن یک رژیم گیاهی، اما پیوند گمشده خواب بود. بنابراین دو سال پیش، کیفیت بالاتر و کیفیت بالا را اولویت بندی کردم. در زیر هفت استراتژی است که به من کمک کرده اند:
  1. دستگاه های نیکس ۳۰ دقیقه قبل از خواب: پزشکان خواب به من گفته اند که توصیه می کنند یک مهلت قانونی در زمان نمایش ۳۰ تا ۶۰ دقیقه قبل از خواب (این دستگاه ها نور آبی را منتشر می کنند که می تواند خواب را از بین ببرد) [۴]، بنابراین من قانون ۳۰ دقیقه را رعایت کردم یعنی دستگاه دیجیتال روشن نمی کنم. من همچنین هیچ دستگاه، حتی یک تلویزیون را در اتاق خواب نگه نمی دارم.)
  2. خواندن قبل از خواب: تنظیم خلق و خوی برای خواب به معنی آرامش است و در حالی که برخی از مردم دوست دارند حمام کنند ، من ترجیح می دهند حداقل ۲۰ دقیقه قبل از خاموش کردن چراغ مطالعه کنید.
  3. بازی سر و صدای سفید: من یک خواب آلود است. من نه تنها صداهای اطرافم را می شنوم، بلکه می دانم که اغلب سخت است که به خواب برسیم. من متوجه شده ام که استفاده از دستگاه نویز سفید توسط تخت من کمک می کند تا من رانندگی کنم. بسیاری از ژنراتورهای صوتی به صورت تجاری در دسترس هستند و ارزش سرمایه گذاری دارند. همچنین تعدادی از اپلیکیشن های سر و صدا سفید و ارزان قیمت وجود دارد که همین کار را انجام می دهند.
  4. در صورت لزوم اتاق خواب های جداگانه ای را نگه دارید: یکی از بزرگترین اختلال خواب های من؟ خروپف همسر  من است مهم نیست که چند بار او را به جای دیگری میفرستم ، که اغلب برمیگردد که این  منجر به بیخوابی شبانه می شود. سرانجام، من یک ایده رادیکال پیشنهاد دادم: خواب در اتاق های جداگانه. این استراتژی به خوبی کار می کند مگر اینکه ما در حال سفر باشیم و مجبوریم اتاق را به اشتراک بگیریم
  5. یک دفترچه یادداشت را کنار  تخت نگه دارید: ذهن مسابقه ای اغلب دلیل آن است که من نمی توانم خواب ببندم و یا بیشتر به طور معمول، نمی تواند بخوابم . به همین دلیل من یک دفترچه یادداشت را کنار  تختم نگه می دارم وقتی افکار فراوانی بیدار می شوند، متوجه می شوم که نوشتن آنها کمک می کند تا آنها را از سر من بیرون بیاورند، به من اجازه می دهند راحت تر بمانند.
آواتار

مدیر سایت

نویسنده از:  ۱۳۹۶-۰۶-۰۳