درمان بسیار موثر برای ریزش مو

  1. صفحه اصلی
  2. درمان بسیار موثر برای ریزش مو
hair
اکنون این آسان است! مو در پروتئین، آهن، روی و ویتامین B12 رشد می کند. آنها را از گوشت لاغر، سبزیجات برگ، آجیل، لوبیا و ماهی دریافت کنید.
ماساژ
هر زمان که شامپو دارید، نیمه راه وجود دارد: ماساژ سر خود را در حمام موجب جریان خون به پوست سر می شود. این به معنای محیطی بهتر برای رشد مو است،  و  همچنین نفوذ هر شامپویی که شما استفاده می کنید کمک می کند.
اتو مو
این ساده ترین راه حل است که هرگز در نظر نگرفته اید. اتو مو ، می تواند موجب شکستگی و نازک شدن پوست شود، بنابراین می توانید استفاده خود را کاهش دهید.
مینوکسیدیل
به عنوان تنها عنصر اثبات شده تایید شده توسط FDA، این دارو سالها تحقیق را برای حمایت از آن انجام داده است و در حدود ۵۰ درصد از زنان استفاده از آن، بهبود را می بینند.  “مینوکسیدیل می تواند اندازه فولیکول را افزایش دهد به طوری که یک رشته موی سر بیشتر تولید می کند
خون
آزمایش خون معمولی می تواند فریتین خود را (آهن ذخیره شده در خون) و ویتامین D تست کند. سطوح پایین می تواند منجر به ریزش مو شود و اصلاح ممکن است به عنوان افزودن مکمل آهن یا ویتامین ساده باشد.
لیزرها
درمان های لیزر التهاب فولیکول ها را کاهش می دهد که از بازسازی آنها جلوگیری می کند. در یک مطالعه اخیر، محققان بعد از ۲۶ هفته درمان های دو بار در هفته با دستگاه لیزر پزشکی رشد مو، افزایش چشمگیری در تراکم داشتند .
تسکین استرس
فقط نفس کشیدن، به طور جدی، می تواند کمک کند! هر دو استرس ناگهانی و مزمن می تواند رشد مو را متوقف کند. اگر از طریق یک تجربه چالش برانگیز (طلاق، تغییر شغل) بوده اید، مو باید رشد کند. اگر شما تحت فشار مداوم هستید،  راحتتر از انجام آن صحبت کنید، موهای شما از شما تشکر خواهند کرد. در اینجا پیدا یک سبک مدیتیشن که با شخصیت شما منطبق است را انتخاب کنید
راهنما هورمون
اگر جدی باشد، Rx را در نظر بگیرید. برخی از زنان ژنتیکی به ریزش موی زن مبتلا هستند و قرص های کنترل قاعدگی می توانند بیش از حد تولید هورمون های مردانه را سرکوب کنند. در یائسگی، نازک شدن مو  افزایش می یابد؛ اگر شما در درمان هورمون هستید، ممکن است ریزش مو به حداقل برسد.
دکتر شما را ببیند
ریزش مو نشانه ای از چیز دیگری است که در بدن شما اتفاق می افتد. اگر ریزش مو ناگهان و راه حل های بیش از حد و یا ساده کار نمی کند، با پزشک خود در مورد موارد  دیگر صحبت کنید، از جمله:
  • بی نظمی هورمون
  • ناهنجاری های تیروئید
  • لوپوس
  • کم خونی
آواتار

مدیر سایت

نویسنده از:  ۱۳۹۶-۰۶-۰۳