قوانین

  1. صفحه اصلی
  2. قوانین

بی بلا با هدف ارائه خدمات عضویت رایگان برای پزشکان ، بیمارستانها

،داروخانه ها و کلینیک ها به وجود آمده است تا در بستر اینترنت کاربران گرامی بتوانند مناسب ترین و نزدیک ترین خدمات درمانی را دریافت نمایند

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بی بلا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر

است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها بی بلا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و تغییر قوانین از طریق ایمیل به شما ارسال خواهد شد.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی اطلاق می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج نموده است از خدمات سایت استفاده نمایند. کاربران بی بلا به شش دسته بیماران و پزشکان،بیمارستان ها ، کلینیک ها ، بانک خون و داروخانه تقسیم می‌شود.

ارتباطات ما با شما

ارتباط بی بلا با شما از طریق ایمیل ، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی انجام می شود وشما موافقت می کنید که از طریق روش های ارتباطی مذکور به درخواست های شما پاسخ داده شود و همچنین بی بلا موظف است تنها از طریق تلفن و مشخصه های ارتباطی ثبت شده در پروفایل کاربرکه مورد تایید کاربر است با وی در مکاتبات رسمی باشد و ایمیل رسمی بی بلا [email protected] .com می باشد بنابراین ارسال هرگونه هرگونه پیام تحت عنوان بی بلا تخلف و سوء استفاده از نام بی بلا است در صورت دریافت لطفا اطلاع دهید

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

بی بلا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

بی بلا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت بی بلا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

۱- بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
با این حال، بی بلا هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی بی بلا درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.
۲- نقد کاربران باید همراه با رعایت حریم شخصی و حفظ جایگاه و حرمت پزشکان خدوم کشور باشد.
۳- نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف در تجربه شخصی فرد باشد.
۴- حداقل ۵۰۰ کاراکتر مطلوب در نقد کاربران باید وجود داشته باشد.
مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی‌شوند:
- قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول
- کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید
- استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه
- بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت
لازم به ذکر است که رعایت استاندارد تعداد کاراکتر مطلوب برای نقد مناسب ضروری است، لذا کاربرانی که نمی‌توانند تعداد کاراکتر مطلوب نقدشان را به ۵۰۰ برسانند، باید در قسمت نظرات متن خود را ثبت کنند، در غیر اینصورت امکان تایید نقد کمتر از ۵۰۰ کاراکتر مطلوب در قسمت نقد کاربران وجود نخواهد داشت.
۵- برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.
۶- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر کاربر را در کنار هم بررسی کند.
۷- جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.
۸- با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید.
۹- تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
۱۰- کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.
۱۱- قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.
۱۲- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
۱۳-نام کاربری" ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.
۱۴- کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش بی بلا را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات خودداری نمایید.
۱۵- ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
۱۶- لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

با کلیه قوانین سایت موافقم

بی بلا نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند.
بی بلا برای ارائه آدرس مطب پزشکان و مراکز درمانی و داروخانه از اطلاعات ارائه شده توسط یا وب‌سایت‌های ایشان استفاده کرده و تلاش نموده است تا اطلاعات ارائه شده حداکثر صحت و اعتبار را داشته باشد.

قوه قهریه

هر گونه شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه ، بی بلا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

بی بلا خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.